Mesa Bodrum Demirbükü’nde vade farksız ödeme

Muğla ilinin gözde ilçelerinden Bodrum’da Mesa Bodrum Demirbükü projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Mesa Mesken imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bünyesinde konut tipi olarak villa ve rezidanslar barındırıyor. Söz konusu olan proje toplamda 200 bin metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Mesa Bodrum Demirbükü projesi bünyesinde 260 adet konut barındıracak şekilde planlanmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede?

Söz konusu olan konutlar Gölköy Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda. Bahsi geçen Mesa Bodrum Demirbükü projesi Gökburun Mevkii’nde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projede üç farklı villa tipi yer alıyor. Bunun yanı sıra ise rezidanslar altı farklı üniteden meydana geliyor. Mesa Bodrum Demirbükü projesindeki konutlar 118 metrekare ile 520 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklere sahip durumdalar.

Projede konutların haricinde bir adet de butik otel yer alıyor. Aile yaşamına uygun olan proje doğa ile denizi alıcılarına bir arada sunuyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan projedeki konutlar için firma bünyesinde vadelendirme mümkün. Mesa Bodrum Demirbükü projesi 36 aya kadar vade farkı olmadan ödeme seçenekleri sunuyor.

Projede yer alan konutların fiyatları 3 milyon 750 bin TL’den başlıyor. Olanakları ile dikkat çeken projede iskele, plaj ve deniz manzarası mevcut. Söz konusu projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 9 366

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın