Mesa Bodrum Demirbükü ne zaman teslim edilecek?

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gölköy’de, Mesa Mesken inşaat şirketi tarafından inşa edilen Mesa Bodrum Demirbükü konut projesi, toplam 200 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut projesinde 3 farklı villa tipi ve 6 farklı rezidans tipi mevcut durumda. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipte konutlar mevcut durumda bulunuyor. Konut projesinde 210 rezidans, 50 villa ve bir de butik otel inşa ediliyor.

Konut büyüklüklerinin 118 metrekare ila 520 metrekare arasında olduğu projenin Aralık 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Mesa Bodrum Demirbükü konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki en düşük daire fiyatı 3 milyon 750 bin TL olarak açıklandı. Projede şirket bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit yapılarak konut sahibi olunabiliyor. Konut projesinin şu ana kadar yüzde 35’i satılmış durumda bulunuyor.

Mesa Bodrum Demirbükü konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesi, sosyal donatı olanakları bakımından da oldukça zengin. Projede güvenlik, çocuk oyun alanı, restoran, kafe, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, ve çocuk yüzme havuzu gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı var.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, geniş yeşil alanlar var. Konut projesinin toplam olarak 130 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda bulunuyor. Projede yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Proje; Bodrum merkeze 10 dakika, Torba’ya 3 dakika, Göltürkbükü’ne 8 dakika, Yalıkavak’a 15 dakika ve Milas-Bodrum Havalimanı’na ise 35 dakikalık mesafede inşa ediliyor.

Yalıkavak Marina’ya 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis’e 19 deniz mili ve Milta Bodrum Marina’ya 30 deniz mili uzaklıkta hayata geçirilen Mesa Bodrum Demirbükü konut projesi, Gölköy Mah. Gökburun Mevkii Bodrum 48400 Muğla adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgiler için 444 9 366 numaralı telefonu arayabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın