Mesa Bodrum Demirbükü konut tipleri

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, Mesa Mesken inşaat şirketi tarafından inşa edilen Mesa Bodrum Demirbükü konut projesi, toplam 200 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Konut projesinin toplam 130 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda bulunuyor.

Proje 3 farklı villa tipi, geniş teraslar ve yeşil bahçeleriyle 6 rezidans ünitesinden oluşuyor. Konut projesinde 2+1‘den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir otel mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 118 metrekare ila 520 metrekare arasında yer alıyor.

Konut projesinin Aralık 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor. Projenin yüzde 40’ı satıldı.

Mesa Bodrum Demirbükü konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki daireler, 3 milyon 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Projede şirket bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit yapabilme olanağı mevcut.

Mesa Bodrum Demirbükü projesi sosyal donatı özellikleri

Projede birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, iskele, yürüyüş parkuru ve süs havuzu gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı var. Deniz manzaralı projenin kendine ait bir iskelesi ve plajı da bulunuyor.

Su depolu ve hidroforlu olan projede jeneratör de var. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki projede, ebeveyn banyosu da bulunuyor. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Konut projesi; Bodrum merkeze 10 dakika, Torba’ya 3 dakika, Göltürkbükü’ne 8 dakika ve Yalıkavak’a 15 dakika mesafede inşa ediliyor. Proje, Milas-Bodrum Havalimanı’na da 35 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. Projeden Bodrum’un en büyük marinalarına kolaylıkla ulaşabilmek mümkün.

Mesa Bodrum Demirbükü projesi, Gölköy Mah. Gökburun Mevkii Bodrum 48400 Muğla adresinde yükseliyor.

Proje ile ilgili detaylı tüm bilgilere 444 9 366 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün durumda.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın