Mazhar Alanson, Trendist Ataşehir şantiyesini denetledi

Trendist AtasehirÜnlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson, reklam yüzü olduğu Trendist Ataşehir projesinin şantiyesini denetledi. Reklam filminde projenin satış ofisini ve inşaat alanını ziyaret edip, bir çok tatlı sert soru soran ünlü yorumcu, aldığı cevaplar karşısında memnuniyetini ve şaşkınlığını gizleyemedi.

Ünlü besteci ve yorumcu Mazhar Alanson, İstanbul Ataşehir’de hayata geçirilen Trendist Ataşehir projesinin ikinci reklam filmi ile bir kez daha ekranlarda. Marka yüzü olduğu projenin vaadlerini yerine getirip getirmediğini yerinde görmek isteyen ünlü sanatçı bu kez proje alanını ziyaret ediyor.

Satış ofisinde proje ile ilgili bilgi alan ve örnek daireleri ziyaret eden Mazhar Alanson, tatlı sert üslubuyla aklındaki sorularını peş peşe sıralayarak, satış temsilcisinden bilgi alıyor. Bareti ile şantiye alanını da bizzat yerinde denetleyen ve inşaat süreci ile ilgili gelişmeleri öğrenen Mazhar Alanson, hızla yükselen proje karşınında memnuniyetini gizlemiyor.

Klasikle moderni, doğu ile batıyı başarıyla sentezleyen, yediden yetmişe her yaştan insanın beğenisini kazanan tüm zamanların sanatçısı Mazhar Alanson, projenin ruhuyla örtüşen bu özelliklerinden dolayı Trendist Ataşehir projesinin marka yüzü olarak tercih edilmişti. Kampanyanın ikinci filmi olan ve çekimleri Trendist Ataşehir projesi satış ofisi ve inşaat alanında gerçekleştirilen reklam filmi 17 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Web: www.trendistatasehir.com
Tel: 444 6 212

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın