Mavi Yeşil Mudanya fiyat

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Mavi Yeşil Mudanya projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Emiroğulları İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 15 bin 559 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mavi Yeşil Mudanya projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 115 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kırkdamla Caddesi’nde inşa edildi. Mavi Yeşil Mudanya projesi Halitpaşa Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mavi Yeşil Mudanya projesindeki konutların fiyatları 480 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0224 239 9 239

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın