Mavera Villa ödeme seçeneği

İstanbul şehrinin Beylikdüzü ilçesinde Mavera Villa projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Topuzlar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 9 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Mavera Villa projesi bünyesinde 20 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mavera Villa projesinde bulunan konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 7+2 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 730 metrekare olarak inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Mavera Villa projesinde bulunan 7+2 daire tipindeki konutların fiyatları 3 milyon 500 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Mavera Villa projesinde alıcılar için kişiye özel olarak ödeme planları mevcut.

Söz konusu olan projede site sakinleri için açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna ve kamelya gibi sosyal aktivite alanları mevcut.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4444137

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın