Marmara Evleri 4’te ön satışlar başladı…

İstanbul’un Avrupa Yakasının Beylikdüzü ilçesinde hayata geçecek olan projeyi İhlas Yapı İnşa ediyor, Marmara Evleri 4 projesinin arsa alanı 61 bin 705 metrekare. Sosyal ve ulaşım açıdan özel bir konumda yer alan proje,  E-5 ve TEM otoyollarına, Hastahanelere, Okullara ve Alış-Veriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ayrıca yapımı planlanan Beylikdüzü Metrosu’nun Yakuplu istasyonuna komşu olan proje, gelecekte de deniz yolu ile yolcu taşımanın önemli gözde yerlerinden olacak olan ambarlı limanının yanı başında bulunuyor.

Proje; 639 daire ve 44 adet iş yerinin yer alacağı toplam 9 bloktan oluşuyor. Aile yaşamına uygun 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan karma dairelerin genişlikleri ise 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. Marmara Evleri 1, 2 ve 3 projelerinde olduğu gibi yeni projesi olan Marmara Evleri 4’te de kaliteli, konforlu ve gösterişli daireler planlanıyor. Aynı zamanda huzurlu, keyifli ve verimli yaşam alanları sunuluyor.

Günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceği iş yerleri ile konut sakinleri: Çok Amaçlı Eğitim Salonları, Çocuk Oyun Parkı, Bay ve Bayanlara Özel Çifter Fitness Salonu, Mescit, Taziye evi ve 24 Saat Güvenlik gibi. birçok Sosyal Donatıları ile de karşımıza çıkıyor.

Ön satışların başladığı Marmara Evleri 4’te  daire fiyatının yüzde 50’si teslimde alınıyor. Ayrıca projede bankasız ve faizsiz ödeme seçenekleri de bulunuyor.

2020 Kasım ayında teslim edilmesi düşünülen projenin çalışmaları son hız devam ediyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın