Marka 270 için yaşam başladı

İzmir şehrine bağlı bulunan Çiğli ilçesinde Marka 270 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özdeker İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 16 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 270 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Marka 270 projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 80 metrekare ile 118 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Marka 270 projesindeki konutların fiyatları 262 bin TL ile 390 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İnönü Mahallesi’nde inşa edildi. Marka 270 projesi 9244. Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarılmış durumda.

Telefon: 0232 600 63 33

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın