Marina Premium Villas nerede yükseliyor?

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde, ARG Group inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Marina Premium Villas projesi, toplam 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

28 adet villadan meydana gelen konut projesinde, sadece 7+1 tipte daireler yer alıyor. Konut projesindeki odalar, villa sahibinin talebi üzerine sayı ve büyüklük olarak değiştirilebiliyor. Haziran 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki villaların büyüklükleri standart olarak brüt 590 metrekare, net olarak ise 470 metrekare.

Marina Premium Villas projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki villalar, 3 milyon 350 bin TL’den satışa çıkarıldı. Konut projesinde, yüzde 50 peşinat vererek kalan kısmı vadelendirip villa sahibi olunabiliyor. Projede ipotek kredisi programından yararlanarak konut sahibi olabilme şansı da mevcut.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, şu an toplamda 7 adet satılık daire yer alıyor.

Projede bulunan site özellikleri

Asansörlü konut projesinde, ısıtma sistemi olarak kombi tercih edildi. Deniz manzarasına sahip olan Marina Premium Villas konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, güvenlik, kameralı güvenlik, toplantı odası, squash salonu, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı var.

Projede bunların dışında; ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, jakuzi, teras, veranda, hizmetli odası ve hobi odası var. Projedeki tüm konutlarda, akıllı ev sistemi de alıcıya standart olarak sunulacak.

Konut projesinin konumu neresi?

Marina Premium Villas konut projesi; Akdeniz Üniversitesi’nde bulunan Teknokent’e 3 kilometre, sahile 6 kilometre, AVM’lere 5.5 kilometre, şehir merkezine 8 kilometre, otogara 9 kilometre, havalimanına ise 20 kilometre mesafede.

Konut projesi, Molla Yusuf Mah. 1460 Sok. No: 19 Konyaaltı/Antalya adresinde yer alıyor. Konut projesi, Antalya’ya yeni yapılacak olan Boğaçağı projesine de komşu konumda yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün bilgilere 0532 571 41 68 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın