Manzara 7/24’te Ağustos’a özel ödeme kampanyası

Özbostan İnşaat tarafından Pendik’te yapımı devam eden ve yüzde 70’i satılan Manzara 7/24 projesinde, teslime kadar kira getirisi ve peşin alımlarda 140 bin liraya varan indirim avantajlarının yanı sıra kalan sınırlı sayıda daire için yaza özel “özgür seçim” kampanyası başlatıldı. Tüm daireleri maviye açılan, kapanmaz adalar ve deniz manzarasına sahip projeden ev sahibi olmak isteyenler, 31 Ağustos’a kadar satış ofisine geldiklerinde, peşinat ve vade konusunda diledikleri ödeme planını kendileri oluşturabiliyor.

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşı komşusu olan Manzara 7/24, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın sadece 2,5 kilometre yakınında konumlanıyor. Yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede bulunan projenin etrafında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastaneler de bulunuyor. Üç ayrı blokta toplam 120 konuttan oluşan Manzara 7/24’te 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksleri yer alıyor.

Manzara 7/24 sakinleri, İstanbul’un merkezinde yeşile ve maviye doyacak!

Lokasyonu, manzarası ve mimarisiyle, İstanbul’un yükselen değeri Pendik bölgesinin en prestijli yapıları arasında yer almaya hazırlanan Manzara 7/24’ün tüm daireleri deniz görüyor. Projenin yüzde 70’i de yeşil alana ayrılmış durumda. Ayrıca, önünde bulunan toplam 500 dönüm arazinin kamulaştırılarak bir bölümünün, TOKİ tarafından ağaçlandırılması ve Emirgan Korusu büyüklüğünde bir yeşil alana dönüştürülmesine karar verildiği duyuruldu. Dolayısıyla, Manzara 7/24 sakinleri, Anadolu Yakası’nın orta yerinde, her sabah maviye ve yeşile uyanma ayrıcalığı yaşayacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın