Malatya Life Residence hemen teslim

Malatya ilinin Yeşilyurt ilçesinde Malatya Life Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Malatya Girişim Grubu firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklarda inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 30 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Malatya Life Residence projesi bünyesinde 254 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İnönü Caddesi’nde inşa edildi. Malatya Life Residence projesi Malatyapark yanında yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Malatya Life Residence projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 5+2, 4+2 ve 3+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 112 metrekare ile 385 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Malatya Life Residence projesindeki konutların fiyatları 363 bin 790 TL ile 1 milyon 442 bin 738 TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 243 59 98