Makyol Yaşam’da yüzde 10+10 indirim

Makyol Yaşam projesinde yüzde 10 enflasyonla mücadele indirimine ek olarak yüzde 10 indirim imkânı sunuyor. Makyol Gayrimenkul, İstanbul Beylikdüzü’nde yaşamın başladığı Makyol Yaşam’daki son 60 daire için hemen teslim seçeneği ile peşin ödemelerde yüzde 10 enflasyonla topyekun mücadele indiriminin yanı sıra yüzde 10 ek indirim ya da, yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade imkânıyla ev sahibi yapıyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından 180 milyon TL yatırımla kuzeye doğru genişleyen İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Beylikdüzü’nün kalbinde inşa edilen ve yüzde 95 doluluk oranına ulaşan Makyol Yaşam’ın sunduğu cazip ödeme planlan ile son 60 daireden birine sahip olunabiliniyor.

Makyol Yaşam, 1+1,2+1 ve 3+1 ‘den oluşan 464 daire ve 84 ticari üniteden oluşuyor. Metrobüs durağına, Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından birine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki Makyol Yaşam, ihtiyaç duyulan tüm sosyal imkânları sağlıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın