Makyol Santral projesinin yüzde 70’i satıldı

Makyol Gayrimenkul firması, İstanbul’un Beylikdüzü ilçesine bağlı Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Makyol Santral projesini teslim etmeye hazırlanıyor. Firma, geliştirdiği projelerle yatırımcılar için çekim merkezleri oluşturmaya devam ediyor.

Makyol Gayrimenkul’ün, İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Koordinatörü Nil Atak, markalarını tercih eden müşterilere daha iyi konseptlerle kaliteli projeler inşa etmeyi ve yaşam merkezi oluşturmayı amaçladıklarını söyledi. Atak, “Kendi müşterilerimizi tanıyoruz. Onları memnun edecek detaylarla konseptimizi oluşturuyoruz. Santral projemizde geniş balkonlara ve teraslara yer verdik. Pazarlamasını yaptığımız şey aslında bütünüyle yaşama ait unsurlar. Her müşterimizi projenin başında Makyol finansman desteği ile projelerimizden daire almalarını sağlayarak Makyol markasına ortak ediyoruz. Satış kampanya kurgumuz Makyol güveni üzerine oluşuyor. Kişiye özel ödeme planları, banka özel kredi çalışmaları ile onları markamızın bir parçası haline getirecek finansman süreçlerini de kurguluyoruz” diye konuştu.

Projenin yüzde 70’i satıldı

5 blokta toplam 407 daireden meydana gelen Makyol Santral konut projesi, 7 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar konut tipleri mevcut. Projedeki konutların büyüklükleri, 55 metrekare ila 300 metrekare arasında değişiyor.

Projedeki konutların fiyatları, 505 bin TL ila 1 milyon 332 bin TL arasında bulunuyor. Konut projesinde 3 bin TL’den başlayan taksitlerle, 50 ay vade farksız taksit yapabilmek mümkün. Projenin yüzde 70’i satıldı.

Makyol Santral konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, AVM, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Akbatı Alışveriş Merkezi’ne komşu olan konut projesi, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. İstinye Üniversitesi’ne 2 dakika uzaklığında yer alan proje; TED, MEF, FMV Işık, Bilfen ve Bahçeşehir Okulları’na yakın mesafede inşa ediliyor.

Makyol Santral konut projesi, Koza Mah. 1655 Sok. No: 5 (Akbatı AVM Yanı) Esenkent-Esenyurt-Bahçeşehir/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Telefon: 444 30 60

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın