Maksima Güre Konutları nerede

Giresun Merkez’de Maksima Güre Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Poy-ter İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje yatay ve dikey mimariye sahip birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 18 bin 735 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Maksima Güre Konutları projesi bünyesinde 282 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Maksima Güre Konutları projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde inşa ediliyor. Bahsi geçen projedeki daire ve dükkanların büyüklükleri 160 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Maksima Güre Konutları projesinde bulunan 3+1 daire tipindeki konutlar 400 bin TL ile 600 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 570 bin TL ile 780 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Gaziler Mahallesi’nde inşa ediliyor. Maksima Güre Konutları projesi Soma Sokak, Güre’de konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Mart ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0555 077 23 22

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın