Mai Residence’ta kampanya

Mai ResidenceFer Yapı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Mai Residence projesi ile ilgili kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ilk yatırımını yapacak olan gençlere yönelik bu kampanya ya göre hiç peşinatsız daire sahibi olma imkanı sunuluyor.

Özel ödeme kolaylıklarıyla müşterilerinin karşısına çıkan Fer Yapı, isteyenlere peşinatta öteleme imkanı da sunuyor. Mai Rezidans projesinde peşin ödemelerden 317 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 1 KDV avantajı sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Temmuz 2016’da ödenebiliyor, geri kalan yüzde 75’i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai’den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Ve yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Temmuz 2016’da başlıyor.

Kampanya kapsamında FerYapı kalitesiyle ve imzasıyla Kartal’da yükselen ve Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai Residence projesinin 1. bloğu teslim edildi. 2. blok teslimlerinin Eylül 2015 tarihinde yapılması planlanan Mai Residence projesinde fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, concierge hizmetleri, havuz, çocuk oyun alanları, hobi alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası gibi sosyal alanalar bulunuyor.

Tel: 444 9 337

Emlakbulten.Com