Mahall Ankara’da yaşam sağlıkla devam ediyor

Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak, Mahall Ankara’da Başkentli kadınlarla bir araya geldi. Günebak, sağlıklı ve genç görünümlü cilt için beslenme ipuçları verdi.

Başkent’in yükselen yıldızı Eskişehir Yolu’nun yeni yaşam merkezi Mahall Ankara ilgi çekici etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Peş peşe inşa edilen bakanlık binaları, kamu kurumlarının yerleşkeleri, şehir hastanesi ve özel yatırımlar ile Başkentin yeni cazibe merkezi haline gelen Eskişehir Yolu’nun yeni gözdesi Mahall Ankara’da özel bir buluşma gerçekleşti.

Mahall Ankara, Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak’ın “Cildini Besle” başlıklı seminerine ev sahipliği yaptı. Günebak, Ankaralılara sağlıklı ve genç görünümlü cilt için beslenme tüyoları verdi. Ardından, kozmetik markası Missha katılımcılara güzellik tavsiyelerinde bulundu.

Ankara’nın kalbinde özel ofisler

İnşaatı tamamlanan ve teslim edilmeye başlanan Mahall Ankara, Eskişehir Yolu üzerinden günde 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği bir konut, ofis, mağazalardan oluşan farklı ve çok yönlü bir karma proje… Divan Rezidans, Mahall Ankara’da ev sahibi olanlara otel konforunda, ev sıcaklığı ve rahatlığı yaşatacak. Mahall Ankara, Başkent’in iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının kalbinde özellikle konforlu ofisleriyle dikkat çekiyor. Proje, 315 ofis, 191 home ofis, 246 konut, Divan ayrıcalığı ile 82 rezidans ve 64 mağaza ile pek çok fonksiyonu içinde barındırıyor.

Artan bir ivmeyle değer kazanıyor

Mahall Ankara, konumlandığı bölgeyle birlikte her geçen gün giderek artan bir ivmeyle değer kazanıyor. Alternatif ulaşım imkânlarına metronun eklenmesi artı değer yarattı. Bu çevresel etkilerin yanı sıra Mahall Ankara’nın, “Karma Proje” niteliği de, tek başına güçlü bir etki yarattı ve projeden ev ve ofis alanlar şimdiden çok kazanmaya başladı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın