Mahal Sancaktepe’de sıfır peşinatla

“Teslime kadar taksit de yok peşinat da yok” sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında Mahal Sancaktepe projesinden daire sahibi olmak isteyenler hiç peşinat ödemeden bu fırsatı elde edebiliyorlar. Kampanyadan faydalanıp Mahal Sancaktepe projesinden konut alanlar, ödemelerine evlerini teslim aldıktan sonra başlayacaklar

Denge Yapı tarafından İstanbul, Sancaktepe’de inşa edilen Mahal Sancaktepe projesinde teslime kadar peşinat vermeden ve taksit ödemeden konut sahibi olunabiliyor. Mahal Sancaktepe’de teslimlerin altı ay sonra yani 2014 Aralık ayında başlayor.

Mahal Sancaktepe projesinde +1 dairelerin fiyatları 153 bin 150 liradan, 2+1 dairelerin fiyatları 209 bin 550 liradan, 3+1 daireleri fiyatı ise 325 bin 800 liradan başlıyor.

Sancaktepe’de 15 bin 640 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 bloktan ve 306 daireden meydana geliyor. Mahal Sancaktepe’de tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş farklı tipte daire yer alıyor.

Mahal Sancaktepe projesinde çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay / bayan sauna ve fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, açık otopark, güvenlik yer alıyor.

Mahal Sancaktepe, TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakika, 4.100 yataklı Şehir Hastanesi’ne 2 dakika mesafede yer alıyor.

Tel: 0216 311 66 67

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın