MACFit Ormanada açıldı

MACFit OrmanadaSpor yapmak isteyenlere rahat ve eğlenceli bir atmosfer sunan MACFit, sağlıklı yaşam pratiği kazandırdığı kulüp zincirine, yeni bir halka daha ekledi. Yatırımı Eczacıbaşı Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından yapılan ve MARS Grup ile yapılan yönetim anlaşması ile faaliyete geçen MACFit Ormanada, 12 Ocak Pazar günü, İstanbul’un yeşille çevrili ilçesi Sarıyer Zekeriyaköy’de, spor tutkunlarına kapılarını açtı.

Sporu bir yaşam stili haline getirmeyi amaçlayan Mars Athletic Club’ın yeni spor kulübü konsepti MACFit, şimdi de Zekeriyaköy’de bulunan, gözde yaşam alanlarından Ormanada’da açıldı. İstanbul’da doğa ile baş başa bir hayat vadeden Ormanada, MACFit’in yeni mekânı oldu. Eczacıbaşı Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından yatırımı yapılan ve MARS Grup ile yapılan yönetim anlaşması ile hizmete giren MACFit Ormanada, sporu keyfe dönüştüren yenilikçi yaklaşımlar sunuyor.

Sporseverlere pratik ve eğlenceli bir spor anlayışı sunan MACFit Ormanada’nın açılışı, 12 Ocak Pazar günü, birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da hareketli sportif aktivitelerle gerçekleştirildi. Ahşap mimarisi ile de dikkat çeken MACFit Ormanada’nın eğitmenleri açılış için spor ve sağlık dolu etkinlikler düzenledi. Açılışa katılanlar harekete geçmenin verdiği pozitif enerjiyi sonuna kadar hissetti.

Dans hareketleri ile sıkılaşmayı sağlayan, “Aero H.A.T.” ile açılışa start verildi. Aero H.A.T. bacak ve karın kaslarını hedef alarak sıkılaşmayı sağlıyor, dans hareketleriyle de stresi uzak tutuyor.

Açılışa özel hazırlanan özel aktivitelerden biri de, müthiş bir temponun tutulduğu “Cycling” oldu. Tempolu bisiklet egzersizi olan “Cycling”, yağ yakmayı eğlenceli kılıyor aynı zamanda da dayanıklılığı ve performansı ölçüyor.

Açılışa katılanların keyifle yaptığı aktiviteler arasında mükemmel bir kardiyo egzersizi de vardı. Step platformuyla koreografik olarak yapılan, bacak ve kalça bölgelerini çalıştıran “Energy Step” açılışa katılanlara keyifli sporun nasıl yapılabileceğini gösterdi.

Zekeriyaköy’e yepyeni bir ayrıcalık kazandıran Ormanada, sporu aklından geçiren ama hayata geçiremeyenleri MACFit Ormanada’ya bekliyor.

www.ormanada.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın