Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Lotus Park Residence için yaşam başladı

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde Lotus Park Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yüksekoba İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 240 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Lotus Park Residence projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 113 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Millet Mahallesi’nde inşa edildi. Lotus Park Residence projesi Derya Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Lotus Park Residence projesindeki konutların fiyatları 240 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan en yüksek konut fiyatı ise 470 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarıldı.

Telefon: 0224 360 3260