Lojistiğin yeni merkezi İş Modern

Nitelikli konut projeleri ile bugüne kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapan Sinpaş Yapı, şimdi de uzun vadeli kira öder gibi ödeme seçenekleriyle iş yeri sahibi olma fırsatı sunuyor.

İstanbul’un merkezi ve değerli sanayi bölgesi olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde Mart ayında inşasına başlanan İş Modern Ticaret Merkezi’nin 1. etap satışlarının tümü kısa bir sürede tamamlandı. Lojistik, imalat, atölye, showroom ve kargo aktarma fonksiyonlarına cevap verebilecek bir mimariye sahip olan İş Modern’de, özellikle lojistik ve imalat kullanımına yönelik büyük metrekareli alanların yer aldığı 2. etap satışa çıktı.

60 ay vade farksız cazip ödeme koşuluyla satışa çıkan İş Modern’in 2. etaptaki bloklarının metrekare birim fiyatı 2 bin 100 TL’den başlıyor. 63 bin metrekarelik arsa alanına yayılan İş Modern projesinin yeni satışa çıkan alanlarının büyüklükleri ise tek katta 12 bin 500 ile 14 bin metrekare arasında değişiyor. 2. etabın satışı yapılan toplam metrekare alanı ise 70 bin metrekare.

Mart 2011’de inşasına başlanan İş Modern Ticaret Merkezi’nin ilk etabının satışlarını ön taleple tamamladıklarını ve ikinci etap satışlarına başlandıklarını belirten Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik, “240 milyon TL’lik toplam satış değeri olan projemiz, lokasyonu ile çok kıymetli bir bölgede yer alıyor. MASKO’nun hemen yanı başındayız. Satışların beklentimizin çok üstünde hızla ilerlediği projemizin ikinci etabında özellikle imalat ve lojistik ihtiyacı için önemli detaylar yer alıyor” diyerek her türlü ağır vasıtanın en üst kata kadar çıkabildiğini ve projenin çatısında TIR parkının yer aldığını vurguladı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın