Locamahal Veliefendi teslimleri yaklaşıyor

İstanbul şehrinin Zeytinburnu ilçesinde Locamahal Veliefendi projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Kiptaş firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 36 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Locamahal Veliefendi projesi bünyesinde bin 262 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Locamahal Veliefendi projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Locamahal Veliefendi projesinde bulunan 2+1 konutlar 977 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 800 bin TL ile 2 milyon 220 bin TL arasında değişiyor. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutlar da 2 milyon 40 bin TL ile 2 milyon 477 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Locamahal Veliefendi projesinde yer alan konutlar lokasyon olarak da ilgi görüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Prof. DR. Turan Güneş Caddesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 30 49

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın