Loca Bağçeşme fiyatları

Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde Loca Bağçeşme projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Günel İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Loca Bağçeşme projesi bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Topçular Mahallesi’nde inşa edildi. Loca Bağçeşme projesi Emir Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Loca Bağçeşme projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 83 metrekare ile 127 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Loca Bağçeşme projesindeki 1+1 konutlar 175 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 1+1 dairelerin en yüksek fiyatları ise 275 bin TL olarak belirlendi. Projede bulunan 2+1 konutlar da 200 bin TL ile 275 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 02623330100

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın