Liva Turkuaz ve Sinpaş Altınoran’dan ev alanlara hediye çeki

Sinpas KampanyaSinpaş Yapı tarafından İstanbulda’da inşa edilen Liva Turkuaz ve  Ankara’da inşa edilen Sinpaş Altınoran projelerinden ev alanlara 2 bin TL’lik Mudo Concept çeki hediye..

Sinpaş Yapı hayallerindeki eve kavuşmak isteyenleri, 7-8 Haziran tarihlerinde İstanbul Liva Turkuaz ve Ankara Altınoran satış ofislerine davet ediyor. İstanbul Anadolu yakasının her geçen gün değerlenen bölgesi Sultanbeyli’de yer alan Liva Turkuaz ve Ankara’nın merkezi Çankaya Oran’da yükselen Altınoran’dan bu hafta sonu ev alanlar Mudo Concept’ten 2 bin TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Sinpaş Liva

Sinpaş Liva Turkuaz’da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte renkli ve huzurlu bir yaşam başladı. Projede, geçtiğimiz Mart ayından itibaren ikinci etap teslimleri de devam ediyor. Sinpaş Liva Turkuaz, gölet alanları, pembe ve yeşilin hâkim olduğu peyzajı ve evlerinin hemen yanı başında çocukların kendilerini geliştirebilecekleri, anne-babaların ise keyifli vakit geçirebilecekleri spor, yemek, resim gibi çok sayıda sosyal aktiviteyi barındıran Hobi Akademisi ile de fark oluşturuyor.

Sinpaş Altınoran

Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde ise inşaat çalışmaları tüm yoğunluğuyla devam ediyor. İlk etabın teslimlerinin başlayacağı Ağustos ayı için gün sayılıyor. 1 milyon 850 bin metrekarelik alanı kaplayan bu dev projenin 650 bin metrekaresi rekreasyon alanlarına ayrılacak. Altınoran projesinin en özgün ve çarpıcı sosyal donatılarından biri olan Kayak Vadisi’nin yapım çalışmaları başladı.

Web: www.sinpasliva.com.tr
www.sinpasaltinoran.com.tr
Tel: 444 1974