Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Liva Konakları fiyat

Malatya şehrinin Yeşilyurt ilçesinde Liva Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Şeh Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 21 bin 300 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Liva Konakları projesi bünyesinde 256 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Liva Konakları projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 200 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Liva Konakları projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 365 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 380 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Bostanbaşı Mahallesi’nde inşa edildi. Liva Konakları projesi Çiftlik Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0422 238 48 44