Lik City hemen teslim

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Lik City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Lik Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor.  Söz konusu olan proje toplamda bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 24 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Lik City projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 98 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Lik City projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 360 bin TL ile 410 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Güzelyalı Mahallesi’nde inşa edildi. Lik City projesi Dörtçelik Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 444 8 545

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın