Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak Haberleri

Lensistanbul projesinde fiyatlar

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesine bağlı Kurtköy’de, Lens Yapı firması tarafından hayata geçirilen Lensistanbul konut projesi, toplam 33 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplam 1162 adet konut ve 85 adet ticari üniteden meydana gelen projede, 5 konut bloğu var. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor ve alıcıya sunuluyor.

Kasım 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen projedeki konutların büyüklükleri, 66 metrekare ila 359 metrekare arasında değişiyor.

Konut projesinin yüzde 93’ü satılmış durumda bulunuyor.

Lensistanbul konut projesinde ödeme planları

Konut projesindeki 1+1’ler 327 bin TL ila 457 bin TL arasında, 2+11’ler 430 bin TL ila 650 bin TL arasında, 3+1’ler 680 bin TL ila 999 bin TL arasında ve 4+1’ler ise 1 milyon 300 bin TL’den satışa çıkarılıyor.

Konut projesinde anlaşmalı bankalardan yüzde 0,99 faizle kredi kullanabilmek mümkün durumda bulunuyor. Ayrıca peşin ödemede yüzde 15 oranında indirimden de faydalanılabiliyor.

Lensistanbul konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çeşitli sosyal donatı özellikleri var. Projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark mevcut durumda bulunuyor.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör de mevcut. Merkezi ısıtma sisteminin tercih edildiği konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda olan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor.

Konut projesinin konumu ile ilgili bilgi

Proje, Kurtköy Teknopark bitişiğinde hayata geçiriliyor. Proje, Tem otoyolu ve metronun yanında inşa ediliyor. Konut projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşılabilen bir konumda yer alıyor.

Lensistanbul konut projesi, Osmanlı Bulvarı Kurtköy/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor. Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 2 456 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.