Lensistanbul fiyatları

İstanbul iline bağlı bulunan Kurtköy ilçesinde Lensistanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Lens Yapı firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 33 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Lensistanbul projesi bünyesinde bin 162 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Lensistanbul projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösterecek daire tiplerinden oluşuyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 66 metrekare ile 359 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Lensistanbul projesinde bulunan 1+1 konutların fiyatları 327 bin TL ile 457 bin TL arasında değişiyor. Söz konusu olan projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları ise 430 bin TL ile 650 bin TL arasında değişmekte. Proje kapsamında yaşama kazandırılacak olan 3+1 daireler ise 680 bin TL ile 999 bin TL arasında değişiyor. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları da 1 milyon 300 bin TL olarak belirlendi.

Bahsi geçen konutlar için peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Osmanlı Bulvarı’nda inşa ediliyor. Lensistanbul projesi konum itibariyle de ilgi görüyor.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Kasım ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 2 456

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın