LEA Çağlayan projesi Çağlayan’da yükseliyor

Lea-CaglayanÖztek Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründeki yeni markası LEA tarafından İstanbul Çağlayan’da hayata geçirilen LEA Çağlayan projesi çağlayan Adliyesi’nde yakın mesafede konumlanıyor.

Toplam 10 bin 225 metrekarelik kapalı alana sahip Ofis bloklarıyla çevreye yenilik getiren Lea Çağlayan projesi 2 blokta, büyüklükleri 50 ile 975 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki ofislerden meydana geliyor. Kişiye özel yeni nesil esnek ofis çözümleri ve yola cepheli mağaza seçenekleri sunan LEA, Çağlayan’daki çok özel konumda yerini alıyor.

Lea Çağlayan, İstanbul’da Çağlayan’ın çehresini ve özelliğini değiştiren Adliye Binasına 250 metre, E-5 Karayolu ve Çağlayan metrobüs durağına 400 metre, TEM Bağlantı yoluna 1,5 km mesafede bulunuyor

Cafe, restaurant, toplantı odası, seminer salonu gibi zengin ağırlama seçeneklerine sahip Lea Çağlayan projesinde Park Sokak ve Taşocağı Caddesi’ne bakan 2 blok içerisinde farklı ölçeklerde ofisler ve 2 adet mağaza, 50 metrekare ile 975 metrekare arasında değişen ofislerden meydana geliyor.

Satış Ofisi: 0212 241 20 00

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın