Lavinya Karadeniz Ünye’de yükseliyor

Ordu’nun Ünye İlçesinde hayata geçirilen Lavinya Karadeniz projesi Saryap İnşaat tarafından 9 bin 150 metrekare arsa alanı üzerine yapılıyor.

Kentsel yaşamın hareketliliğinin yanı sıra doğa ile içiçe olan proje size rahat bir yaşam sunacak. Kulağınıza gelen kuş sesleri ile gülümseyeceksiniz…

Yeşilin her tonunu  barındıran manzarası, masmavi karadeniz ve meyve ağaçları Lavinya Karadeniz’i renklendiriyor.  Konut alıcılarına; sessiz, ferah ve keyifli bir ortam sunan proje, aynı zamanda kaliteli, konforlu ve lüks donanımıyla özel olduğunu bize hatırlatıyor.

Toplam 120 daireden oluşan proje, 10 katlı 3 blok olarak hazırlanıyor. Aile yaşamına göre tasarlanmış, tek tip 3 oda+1 salon konut şekline yer verilmiş. Genişliği 168 metrekare olan dairelerin giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunuyor.

Lavinya Karadeniz Projesi; zengin sosyal alanları ile göz dolduruyor. Seyir Terası, her kat için  ortak teras düşünülmüş, fin hamamı, masaj odası, kapalı yüzme havuzu, kum havuzu, halı saha, çocuk oyun alanları gibi. daha bahsedeceğimiz bir çok seçenekler bulunuyor.

Ayrıca konut sakinleri için planlanmış olan açık ve kapalı otopark ile araç park etme sorunu kalmıyor. Lavinya projesinde, 7/24 kameralı güvenlik hizmetini de yer veriliyor ve  site sakinlerine huzurlu, güvenli bir ortam sağlanmış oluyor.

Lavinya Karadeniz projesinde, daire fiyatları, projenin teslim tarihi, ödeme seçenekleri gibi bilgiler daha belirtilmedi.

Telefon: 0 452 333 1 666

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın