Lapis Han’da ofis ve mağaza kiralamaları başladı

Lapis Han2013-2014 yılında “Dünyanın, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi ofis geliştirme’ projesi seçilen Lapis Han’da yeni bir serüven başlıyor. Standartlar ötesi Lapis Han’da ofis ve mağaza kiralamalarıyla ilgili gelen talepler değerlendiriliyor. Küçük metrekareli ofis ve mağazalarda rezidans konforu.

Satışların büyük ölçüde tamamlandığı projede ofis ve mağazaların kiralanmalarıyla ilgili çalışmalara başladıklarını belirten Gürallar Yapı A.Ş. Genel Müdürü Evrim Karayel; “Projemizde sınırlı sayıda bulunan mağazalar için restoran, cafe, kuru temizleme, kuaför gibi sektörlerden yoğun talep alıyoruz. Bu mağazalar yaklaşık 1500 kişiye hitap edecek. Bunun yanı sıra çevreden de gelen kişilerin kullanımına açık olacak. Mağaza sayımız az olduğu için doğru firmalarla anlaşmaya varmak istiyoruz. Mart ayının sonunda teslimlerimize başlayacağız. Bu anlamda zamanımız çok değerli. Ofis kullanıcıları ile kaliteli markaları buluşturmayı hedefliyoruz” dedi. Ofisler için de yoğun bir başvuru alma sürecinde olduklarını belirten Karayel, “Bitmiş ve full teslim olarak teslim edeceğimiz ofisler, gerek ulaşım kolaylığı gerekse sunduğu özellikler bakımından büyük ilgi görüyor. Metronun yanı başında yer alan Lapis Han, full konfor ayrıcalığı ile sahiplerine ayrıcalıklı bir çalışma ortamı sunuyor” diye konuştu.

Kreş, havuz, fitness center, masaj odası ve fazlası Lapis Han’da

Lapis Han’ın sunduğu avantajlarla farkını ortaya koyduğunu vurgulayan Evrim Karayel, “Resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, her katta toplantı odaları, her katta arşiv odaları, kargo dağıtım ve toplama hizmetleri, video konferans odası ve büyük toplantı odası gibi alanlar kiralama talepleri için büyük önem taşıyor. Lapis Han’daki tüm detayları çalışanların mutlu olmaları için kurguladık. Yeşil alanların genişliği, camların açılabiliyor olması, kreş ve etüd odalarının olması ve sosyal tesiste kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar ve masaj odalarının bulunması kiralama görüşmelerinde olumlu etki etti” dedi.

Mart 2014’te teslimler başlıyor

Toplam 6 bin 897 metrekare arazi üzerinde 32 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Lapis Han; 160 ofis ve 26 mağazadan meydana geliyor. Yaklaşık 3 bin metrekare sosyal donatı ve sosyallaşme alanı bulunan Lapis Han’da alanları 57 ila 2 bin metrekare olan ve istendiği takdirde birleştirilebilen lego ofisler bulunuyor. Kartal’da, E-5 aksının tam üzerinde, metronun çıkış noktasında yüksek görünürlük ve prestije sahip Lapis Han ‘yaşayan bina’ konseptiyle inşa ediliyor. Lapis Han’ın zemin katında cafe, restoran ve 1100 metrekare avlu yer alıyor. En iyi teknolojilerle donatılan projede her 57 metrekarelik alan için bir otopark veriliyor. İnşaatına Şubat 2013’de başlanan proje, Mart 2014’de son kullanıcılara teslim edilecek. Proje, E-5 üzerinde, Kartal Metro İstasyonu’na 9 adım, Adalet Sarayı ve Kartal Araştırma Hastanesi’ne 1 km, Marmaray Tren İstasyonu ve sahil yoluna 2 km, Kartal İdo’ya 3 km, TEM Otoyolu’na 10 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 29 dk, Marmaray bağlantısı entegrasyonu ile; Levent’e 35 dk, Bakırköy’e 60dk, Atatürk Havalimanı’na 70 dk mesafede bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın