Lapis Han

Kartal’da, E-5 aksının tam üzerinde, yüksek görünürlük ve prestije sahip Lapis Han, Metro’nun tam önünde yer almasının yanı sıra, İstanbul Anadolu Adliye Sarayı ve Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 700 metre mesafesi ile de gerek avukatların, gerekse yatırımcıların odağında yer alıyor.

Bugüne kadar 2 milyon metrekare alanda 370.000 m2 inşaatı tamamlayan Gürallar Yapı, bu alandaki tecrübesini Lapis Han’ın inşaatında da gerek hızlı, gerekse kaliteli üretim konularında kullandı. Ev konforunun ve detaylarının ticari ofise de aktarıldığı projede; kapalı yüzme havuzu, fitnesscenter, sauna, masaj odaları ve vitamin bar’dan oluşan bir spor merkezi ile kreş ve etüt odaları, mağazalar, restaurant ve cafe gibi pek çok sosyalleşme alanı bulunmaktadır.

Her 57 metrekarelik ofise 1 kapalı otoparkın bulunduğu projede, ayrıca ofis kullanıcıları için ücretsiz kullanabilecekleri toplantı odaları, kişiye özel arşiv odaları, seyahatlerini planlayabilecekleri “asistan” hizmeti ve ofislerini kiralayabilecekleri ikinci el yönetimi gibi hizmetlerin tamamı sağlanmakta. Kat bahçeleri, yaklaşık 1.100 metrekarelik iç avlu ve dikey bahçelerin de yer aldığı ofislerin içinde; wc, mutfak ve diğer tüm alanları da tamamlanmış şekilde teslim edilecektir. En az 2 cephesi bulunan ofislerin tamamında da, doğal havayı alabilecekleri açılabilir camlar mevcut.

İstanbul Anadolu yakasında prestijli ve kolay ulaşılabilen bir ofise sahip olmak isteyenler için Gürallar Lapis Han’da yaşam, tüm bu özellikleriyle birlikte, 6 ay sonra başlayacak.

Bugüne kadar %60’a yakını satılan projede, 340 bin TL’den başlayan ofislere %0 peşinat, %0 ara ödeme ve %100’e kadar kredi ile sahip olmak mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın