La Bonita hemen teslim

İzmir ilinin Çiğli ilçesinde La Bonita projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Erişen İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun. La Bonita projesi bünyesinde 156 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Balatçık Mahallesi’nde inşa edildi. La Bonita projesi 1671/1 Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. La Bonita projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 68 metrekare ile 131 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. La Bonita projesindeki 1+1 konutlar 517 bin TL ile 690 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 436 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 690 bin TL olarak belirlenen fiyatları ile alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0232 360 06 06

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın