Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

La Bonita fiyat listesi

Erişen İnşaat imzası ile La Bonita projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İzmir ilinin Çiğli ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje, Balatçık Mahallesi, 1671/1 Sokak’ta konumlandırılmış durumda. Projenin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.

Proje, iki konut bloğundan meydana geliyor. Bahsi geçen proje bünyesinde 156 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. La Bonita projesindeki konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak alıcılarına sunuluyor. Ağırlıklı olarak 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer verilen projede, diğerlerine nazaran daha az bir sayıda da 1+1 loft dairelere yer veriliyor. Projede yer alan 1+1 konutlar 68 metrekare olarak tasarlandı. Bahsi geçen projedeki 2+1 daireler ise 101 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor. La Bonita projesinde yer alan 3+1 konutlar ise 131 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 1+1 konutlar 517 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. La Bonita projesinde yer alan 2+1 konutlar 436 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan en yüksek fiyatlı 2+1 daire ise 500 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan 3+1 konutların fiyatları ise 690 bin TL olarak alıcı ve yatırımcılarına sunulmakta.

Projedeki sosyal donatılar neler?

Site sakinleri için açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, fitness merkezi, sinema gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Alıcılarına huzurlu ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan projede, sosyal donatıların yanı sıra, kapalı ve açık otopark hizmeti de sunuluyor.

La Bonita projesinde yer alan konutların 2019 yılının Eylül ayı içerisinde çalışmalarının tamamlanması, ve bunun ardından da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0232 360 06 06