Kulak Kıyıboyu Evleri için yaşam başladı

Adana ilinin Seyhan ilçesinde Kulak Kıyıboyu Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kulak İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Kulak Kıyıboyu Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 120 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Fatih Mahallesi’nde inşa edildi. Kulak Kıyıboyu Evleri projesi 73051. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Kulak Kıyıboyu Evleri projesindeki konutların fiyatları 350 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Kira gelirleri ise 2 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 241 30 40

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın