Kral Konakları

Kral KonaklariKral Konakları, size Proje Merkezi Gayrimenkul Yatırımları’nın güvenini, Pendik’in keyfini yaşatacak. Üç muhteşem bloktan oluşan Kral Konakları, bölgenin gözbebeği olmaya aday ve Pendik’te yükselmektedir.

Isı yalıtım teknolojileri ve tasarruf konseptli imalat ve üretim anlayışı ile müşterilerine “uzun zaman yatırımı” sunan Kral Konakları, bölgedeki en kaliteli ve en modern mimariye sahip lider projedir.

A, B ve C olmak üzere 3 blokta 3 tip daire seçeneği ile toplam 76 daireden oluşan Kral Konakları, deprem yönetmeliği’ne uygun olarak “az kat, geniş alan” prensibiyle inşa edilmektedir. Proje, bölgede iklim ve coğrafi koşullarına uyum sağlamış ilk yapı olma özelliğini taşımaktadır.

Kral Konakları, göz alıcı mimarisiyle ve çevre düzenlemesiyle yaşamınıza huzur katacak. Kral Konakları, estetik mimarisiyle Pendik’in nadir yapılarından biri olacaktır.
İç mimarisinde de doğal ve minimal çizgiler taşıyan projede yaşam alanınız, doğal alanınız olacak; yüksek kalite kendini gündelik hayatınızın her anında gösterecektir.

Konsept mimari ve yaşam tarzı ile, Kral Konakları’nda, yaşamayı seveceksiniz. Proje, iki tarafıda ana yola cepheli ana cadde üzerinde yer alıyor. 3806 m2’lik bir alanda gerçekleşen Kral Konakları’nın inşaat alanı ise 10.371 m2. Ticaret alanı 1526 m2 olarak ayrılan projede, 537 m2’lik ticari alan A blokta yer alıyor. A bloktaki toplam 16 dairenin 8 adedi 2+1, 8 adedi 3+1. B ve C blokta ise toplam 30 dairenin 10 adedi 2+1, 20 adedi ise 3+1. İki tip hazırlanan 3+1 dairelerin hepsinin ebeveyn banyosu var.

Kral Konakları’nda yaşamaktan keyif alırken, aynı zamanda değer kazanan bir eve sahip olacaksınız. Kral Konakları’nda ticari üniteler, emlak değerlerini yükseltmeye yönelik tasarlanmış olup, güvenlik zafiyeti olmaksızın işletilecek ofis ve mağazalar yaşamı kolaylaştıracak bir çok hizmeti yakına getirecektir. Projede, A blok 5 kat, B ve C bloklar 6 katlıdır. Bütün blokların alt katları ticari alanlar olarak ayrılmıştır. Bloklara ait 3 adet bina giriş kapısı, 3 adet asansör ve toplamda 8 adet bina girişi ile 8 adet asansör mevcuttur.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın