Kozz Ankara’da 2. etap sona eriyor

Semerkant Yapı tarafından Ankara’da inşa edilen Kozz Ankara projesinde 2. etap tamamlanıyor.
Ankara’da Çayyolu’nda inşa edilen konut bloklarında yaşam imkanları açılmış olmakla birlikte ticari bloklar Mayıs ayında tamamlanarak teslim edilecek. Zemin üzerinde 6 kat ile inşa edilen ticari blokta 1 katın tamamı otomobil galerileri için ayrılırken, yurt işletmecileri için de avantaj sağlıyor.

Proje satış koordinatörü Turgay Akçelik; Eskişehir yolunda yükselen projenin 176 konut ile sağlandığını ve yüzde 70’inin sahiplerine ulaştığını belirtiyor. Projede konutlar 600 bin lira rakamlar ile satışa sunulmaya başlanıyor.

Yemyeşil bir çevre içerisinde hayata huzur katan ve sağlıklı bir yapı oluşturan Kozz Ankara projesi, eğlenceli bir dünya olarak lokasyonuyla avantaj oluşturuyor. Doğa, konfor ve teknolojiyi bir araya getiren proje, kişiye özel bir lüks yaşam ortamı oluşturuyor. Bu kapsamda ticari blok sayesinde de çok yüksek bir yatırım getirisi vaat ediliyor.

Projede 21 bin 400 metrekare arsa üzerinde kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, bilardo salonu, sauna, fitness, basketbol sahası ve squash gibi birçok spor alanı dışında kapalı otopark, bahçe, mesire alanı, park ve kafeterya yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın