Koru Narlıdere ödeme planı

Yapı ST firmasının imzası ile Koru Narlıdere projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi İzmir’in Narlıdere ilçesinde inşa ediliyor.

Proje bünyesinde 143 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırılıyor. Toplamda 4 bin 248 metrekarelik arsa alanında yükselmekte olan proje bireysel ve minimalist yaşama yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. İki bloktan meydana gelen proje yüksek mimarisi ile dikkat çekiyor.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Projede yer alan konutlar lokasyonu itibariyle dikkat çekiyor. Koru Narlıdere projesinde bulunan konutlar Yeniköy Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi No:11’de yükseliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Fakat daire tipleri kendi içlerinde de değişiklik gösteriyor. Koru Narlıdere projesinde bulunan bahsi geçen konutlar 1+1 ve 2+1 daire tipinde alıcılarına sunulmakta. Ayrıca projede yer alan 1+1 konutlar bahçeli ve loft daire olmak üzere iki farklı şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projede yer alan konutlar iki farklı fiyattan başlayarak alıcılarına sunuluyor. Koru Narlıdere projesinde yer alan 1+1 daire tipindeki konutlar 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 daire tipindeki konutların fiyatları ise 800 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılıyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyen alıcılar için peşin ödemelerde konut ücretinden yüzde 20’lik bir indirim imkanı sağlanıyor. Ayrıca, projede yüzde 25 peşinatın ardından da kalan daire ücreti için 24 ay vadelendirme fırsatı sunulmakta.

Koru Narlıdere projesinde yer alan konutların çalışmalarının 2021 yılının Mart ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Bunun ardından da konutların alıcı ve yatırımcılarına sunulması planlanmakta.

Proje ile ilgili bilgi almak veya konutlar ile ilgili soru sormak isterseniz 0232 435 31 32 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.