Koray Bianco’da sıfır faiz imkanı

İstanbul şehrinin Eyüp ilçesinde Koray Bianco projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Koray İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Koray Bianco projesi bünyesinde 167 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede ofisler de bulunuyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan projedeki konutlar için firma bünyesinde 24 aya kadar vadelendirme mümkün. Koray Bianco projesi için sıfır faiz ile vadelendirme imkanı mevcut.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Koray Bianco projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 57 metrekare ile 159 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Koray Bianco projesinde bulunan 1+1 konutlar 721 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 986 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar 1 milyon 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 322 00 42 – 0532 306 11 82

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın