Konaktepe Beşevler için yaşam başladı

Bursa şehrine bağlı olan Nilüfer ilçesinde Konaktepe Beşevler projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mescioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 54 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Konaktepe Beşevler projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 120 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Beşevler Mahallesi’nde inşa edildi. Konaktepe Beşevler projesi lokasyon olarak da dikkat çekiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Konaktepe Beşevler projesindeki 3+1 dairelerin fiyatları 550 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan 5+1 konutlar ise 1 milyon 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 02244133518

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın