Koçsa Residence fiyatları

İzmir’in Gaziemir ilçesinde Koçsa Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Koçsa İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar tek blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçirildi.. Koçsa Residence projesi bünyesinde 54 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Atıfbey Mahallesi’nde inşa edildi. Koçsa Residence projesi Akçay Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Koçsa Residence projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 54 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Koçsa Residence projesindeki 1+1 konutlar 369 bin TL ile 389 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 494 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 243 59 98

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın