Kiptaş Çatalca Konutları’nda 139 bin 750 TL’ye

Kiptaş tarafından İstanbul Çatalca’da hayata geçirilen Kiptaş Çatalca Konutları projesi evi olmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için bir fırsat sunuyor.

300 bin metrekare gibi büyük bir alanda inşa edilecek olan Kiptaş Çatalca Konutları projesinde toplam 2 bin 138 adet konut bulunacak.

Kiptaş Çatalca Konutları’ndan daire sahibi olmanın bir diğer şartıda satın alınan konuta satın alan kişinin oturması gerekiyor. Yarırım amaçlı veya başkasın adevir için konut satışı yapılmıyor.

Kiptaş Çatalca Konutları projesinin tamamlanma aşamasında Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile daire sahipleri belli olacak.

Kiptaş Çatalca Konutları projesindeki dairelerin tamamı 2+1 olup büyüklükleri ise 83 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor.

Kiptaş Çatalca Konutları fiyatları ne kadar?

Kiptaş Çatalca Konutları projesinde satılık daire fiyatları 139 bin 750 liradan başlıyor.

Kiptaş Çatalca Konutları ödeme planı nedir?

20 bin TL peşinat ve 2 yıl sonra 19 bin 750 TL peşinat, kalaı banka kredili veya 24 ay vedeli olarak Kiptaş’a ödeme yaparak daire sahibi olma imkanı bulunuyor.

Kiptaş Çatalca Konutları ne zaman teslim edilecek?

83 metrekare 1058 adet, 85 metrekare 1080 adet toplam 2138 adet  konuttan meydana gelen projenin 24 ay içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın