Keyvan Acrux Residence fiyat

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde Keyvan Acrux Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Keyvan İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veren proje bu yönü ile alıcıların ilgisini çekiyor. Bu sayede proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra ticari konut ihtiyacını da karşılayacak nitelikte inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar toplamda 18 bin 820 metrekarelik arsa alanında hayata geçiriliyor. Keyvan Acrux Residence projesi bünyesinde 134 adet konut barındıracak şekilde tasarlandı. Lokasyonu itibariyle de alıcıların ilgisini çeken proje Beytepe Mahallesi, Ali Şir Nevai Caddesi No:4A/4B’de yükseliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Keyvan Acrux ResidenceKeyvan Acrux Residence projesinde bulunan konutlar 2+1’den 5+1’e kadar farkılık gösterecek daire tiplerinden oluşuyor. Projedeki 2+1 konutlar 113 metrekare olarak tasarlanırken 3+1 konutlar da 166 metrekare olarak tasarlanmış durumda. Bahsi geçen konutlardan 4+1 daire tipinde olanlar 230 metrekare, 5+1 konutlar ise 250 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların fiyatları daire tiplerine göre farklılık gösterecek şekilde ücretlendiriliyor. Keyvan Acrux Residence projesindeki 2+1 konutlar 829 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 3+1 konutlar ise 1 milyon 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 1 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projedeki 5+1 konutların fiyatları da 1 milyon 650 bin TL’den başlıyor.

Konut sahibi olmak isteyenler için proje kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri sunulmakta.

Çalışmaların 2020 yılının Mart ayı içerisinde tamamlanıp ardından da daire ve ticari konutların alıcı ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0312 236 75 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir