Kentplus Yalova fiyatları

Yalova ilinin Armutlu ilçesinde Kentplus Yalova projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Emay İnşaat – EPP firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 383 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Kentplus Yalova projesi bünyesinde bin 1 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Kentplus Yalova projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 102 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Kentplus Yalova projesindeki konutların fiyatları 350 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Cengiz Koçal Caddesi’nde inşa edildi. Kentplus Yalova projesi Süleymanbey Mahallesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 444 20 01

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın