Kent Optimum’da kaliteli lüks villa hayatı

Kent Grup tarafından İstanbul, Zekeriyaköy’de hayata geçirilecek olan Kent Optimum Zekeriyaköy projesi, bölgenin ilk tek katlı villaları, sıra evleri ve dairelerinden meydana gelen bir karma proje olacak. Kent Optimum Zekeriyaköy projesinin konsepti Can Çinici, iç dekorasyonu ise Mahmut Nuvit Doksatli ve Domenico Vicenzo Rotolo üstlendi.

Tek katlı ve 4 metre tavan yüksekliğine sahip Kent Optimum projesi gözü yormayan, iç mekânla dış mekân arasındaki bütünlük duygusunu koruyan ve özellikle bahçe kullanımı avantajına sahip bir proje olarak fark yaratıyor.

2013 yılı içerisinde teslim edilecek olan projede tek katlı villalar dışında 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki daire seçenekleri de yer alacak. Bahçe dubleksleri, galerili ve oturma bölümlü çatı dubleksleri eşi bulunmayacak yeni bir yaşam anlayışı ile birçok seçenek arasından tarzınızı yansıtacak alternatif planlar sunuyor.

Kent Optimum Zekeriyaköy projesinde tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, çocuk ve yetişkinler için yüzme havuzu, fitness salonu, kapalı çocuk oyun alanı ve kafeterya gibi alanlar yer alıyor.

Zekeriyaköy’deki ana caddelerin kesişme noktasında yer alan Kent Optimum Zekeriyaköy, Boğaz ve Maslak bölgesine sadece 20 dakika mesafede yer alıyor.

KENT GRUP, Zekeriyaköy bölgesinde Yeşil Vadi Evleri, Doktorlar Sitesi ve Akapark Evleri, Göcek’te Bayview ve Brandrup projeleri, yurt dışında Port Bakü Residence, Bakü Mariott, Shuvelan (Azerbaycan), Enfidha Havaalanı (Tunus), Sofya Havaalanı, Sofya Serdika AVM (Bulgaristan), Ramstore Kapitoly (Rusya), Lermontova AVM ve Residence (Ukrayna) projelerini hayata geçirdi.

Tel: 0212 202 77 44-45

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın