Kent İncek fiyatları

Adından da anlaşılacağı gibi Ankara’nın İncek ilçesinde Kent İncek projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Besa İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Kent İncek projesi bünyesinde 604 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje toplamda 54 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Kent İncek projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 62 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.Kent İncek projesinde bulunan konutların fiyatları 325 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar İncek Yolu’nda inşa ediliyor. Kent İncek projesi Görgülü Sokak’ta hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın