emlakbulten.com

Kent İncek 2. etap satış fiyatları

Kent İncek projesi Ankara konumunda yer alan bir projedir. İlk etabının satışı tamamlanan projede 2. etap satışları devam etmektedir. Besa Grup tarafından hayata geçirilen projede değişik büyüklükte çok sayıda daire yer almaktadır. Proje detayları, daire özellikleri ve güncel fiyatları hakkında detaylar haberin devamında yer almaktadır.

Proje detayları ve daire özellikleri

Kent İncek 2. etap yaklaşık 54.000 metrekare inşaat alan üzerinde yer almaktadır. Projede toplam 7 blok bulunmaktadır. Bu bloklardaki toplam konut sayısı ise 604 adettir. Projede inşaat alanının büyük bir kısmı özel peyzaj alanı olarak ayrılmıştır. Yaklaşık 33.000 metrekarelik yeşil alanda farklı sosyal donatılar yer almaktadır. Binalarda dış ve katlar arasında ısı ile ses yalıtımı mevcuttur. Bütün dairelerde yangın algılama ve söndürme sistemi yer almaktadır. Buna ek olarak yangın merdiveni de bulunmaktadır. Her blokta birisi acil durumlar için ayrılan 4 adet asansör bulunmaktadır. Su kesintileri için su deposu, elektrik kesintileri için jeneratör sistemi bulunmaktadır.

Kent İncek 2. etap projesinde giriş çıkış 24 saat güvenli tek merkezden yapılmaktadır. Bu sebeple yabancıların site içine girmesi imkansızdır. Dairelerde balkon bulunmaktadır. Isınma sistemi olarak merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır ve yerden ısınma sağlanmaktadır. Sosyal donatı olarak peyzaj havuzu, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve basketbol sahasından oluşan rekreasyon alanları bulunmaktadır.

Kent İncek 2. etap fiyatları nelerdir

Projede yer alan daireler kredi ile satın almaya uygundur. Dairelerin büyüklüklerine göre fiyatları değişmektedir. 5 Ağustos 2022 tarihinde güncellenen fiyatları şu şekildedir…

Projenin en küçük daireleri olan 2+1’lerde bir adet banyo bulunmaktadır. Brüt 125, net 100 metrekare kullanım alanına sahiptir. Bu daireler 2 milyon 626 binden başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. 3 oda 1 salon dairelerde bunlara ek olarak 2 adet banyo ve balkon da bulunmaktadır. Brüt 157, net 125 metrekare kullanım alanına sahiptir. Daireler 3 milyon 253 binden başlayan fiyatlara sahiptir.

Kent İncek 2. etap geniş dairelerinden 4+1 daireler brüt 182, net 145 metrekare kullanım alanına sahiptir. Daireler 3 milyon 767 binden başlayan fiyatlara sahiptir. Son olarak 5+1 daireler 4 milyon 772 bin fiyat ile satılmaktadır. Bu dairelerin brüt kullanım alanı 248, net kullanım alanı ise 198 metrekaredir.

Proje hakkında verdiğimiz bilgilere ek olarak bilgi almak için 0 (535) 248 97 77 numarasını arayabilirsiniz. Bu numaradan hem fiyat bilgisi hem de ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine de göz atmak için tıklayınız