Kavuklar Bornova’da 169 bin TL’ye

İzmir’e sembol olacak binalar inşa etmeyi ilke edinen Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, yepyeni projeleriyle Bornova’nın çehresini değiştirdi.

Avrupa ve Ortadoğu’nun üzeri açılabilen ilk AVM’si Point Bornova’yı geçtiğimiz ay İzmir’e kazandıran Kavuklar GY, 180 bin metrekarelik alana kurulu 3 dev kuleden oluşacak Kavuklar Bornova’yı da lanse etti. Yüzde 80’i deniz görecek Kavuklar Bornova Projesi’nde 169 bin TL’den başlayan daireler, yıl sonuna kadar yüzde 0 faiz imkanıyla satışa sunuldu. 125 milyon dolarlık yatırım değeri ile 3 dev kuleden oluşacak projede 1160 daire yer alacak. Kavuklar Bornova Projesi’nin mimarisi, Londra’daki yeni Wembley Stadyumu, St. Petersburg’daki Dali Müzesi, Boston’daki Logan Havalimanı, ABD’deki Millward Brown Ofisleri ve Pekin’deki Four Seasons Oteli dahil birçok önemli projeye imza atan dünyaca ünlü mimarlık ofisi HOK’a ait.

2018’DE TAMAMLANACAK
Tüm olanaklarıyla eksiksiz bir yaşam alanı sunacak olan Kavuklar Bornova Projesi toplamda 28 bin metrekarelik peyzaj alanı içerisinde yapay göl, kütük ev konsepti ve dinlenme alanlarına sahip olacak. Kavuklar Bornova’nın yönetiminde, bir Kavuklar Gayrimenkul Yatırım şirketi olan A Management Company görev alacak.

Kavuklar Gayrimenkul Yatırım Grup Başkanı Metehan Kavuk, Bornova’nın çehresini değiştirip değerini yükseltecek projeler geliştirdiklerini belirtti. Kavuk, “Geçtiğimiz ay Bornova’da, Türkiye ve Avrupa’nın üzeri açılabilir ilk alışveriş merkezi olan Point Bornova AVM’yi açarak pek çok yeni markayı İzmirlilerle buluşturduk. Açıldığı günden bugüne çok yoğun bir ziyaretçi sayısıyla devam eden Point Bornova AVM, İzmirliler için bir yaşam, moda, alışveriş, kültür sanat noktası oldu.

Kavuklar Bornova ne zaman teslim edilecek?

2018’de tamamlamayı planladığımız Kavuklar Bornova projesi ile yakın gelecekte Bornova, İzmir’in en çok tercih edilen bölgelerinden biri haline gelecek” diye konuştu. İlk haftasında günde 100 bine yakın ziyaretçi ağırlayan Point Bornova, Kenan Doğulu konseri ve Burcu Esmersoy söyleşisi ile açtığı etkinlikler dizisinde şimdiye kadar Koray Candemir, İrem Derici gibi isimlerle, Pınar Tezcan, Ayşe Tolga, Şeyda Coşkun, Deniz Berdan, Eda Taşpınar, Ayşe Kucuroğlu gibi pek çok ünlü ismi ağırladı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın