Kartal’da yeni proje: X Tower

Proje adından da anlaşılacağı gibi İstanbul iline bağlı bulunan Kartal ilçesinde X Tower projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Önkollar Awaji firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeye başladı bile. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 7 bin 535 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. X Tower projesi bünyesinde 232 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Cevizli Mahallesi’nde inşa ediliyor. Bahsi geçen proje lokasyon itibariyle de alıcılarına avantaj sağlıyor. X Tower projesi Özmen Sokak’ta konumlandırılmış durumda. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar Çanakkale Caddesi’nde bulunuyor.

Söz konusu olan proje  Kartal Adliyesi, Marmara Üniversitesi Kartal Kampüsü, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yakın bir mesafede yükseliyor.

Konutların özellikleri, fiyatları ve ödeme planları gibi detaylar henüz belli değil.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 91 52

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın