Kartal’da minimalist ofis projesi

Kartal’daki Metro Ofis projesinde 65, 75 ve 85 metrekarelik minimalist ofisler bulunuyor.
Gayrimenkul danışmanlık hizmetini Proje Beyaz’ın vereceği 16 katlı Metro Ofis projesinin 9 katına şimdiden talip var. Metro Ofis adlı proje için 10 milyon TL’lik yatırım yapılacağını ifade eden Proje Beyaz Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi Derya Deniz, “İlk projede olduğu gibi Metro Ofis projesinin de mimari konseptinden kiralanmasına, satışından kurumsal kimliği ile pazarlama stratejisinin oluşturulmasına, medya planlamasından finansman modellemesinin yapılmasına kadar tüm konularda Proje Beyaz Danışmanlık olarak hizmet vereceğiz. Önümüzdeki 1 ay içinde başlayacak olan projenin en geç 18 ay içinde tamamlanması öngörülüyor. Bu projede 65, 75 ve 85 metrekarelik minimalist, yeni nesil iş dünyasının taleplerini karşılayacak ofisler olacak” dedi.
Metro Ofis projesinde ofis kullanıcılarının hizmetine sunulmak üzere 15-90 metrekare arasında 3 toplantı salonunun olacağını anlatan Deniz, “Bu projede ofis kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hizmetler de yer alacak. Metrekare başına aidat ücretinin 3 TL olması düşünülen Metro Ofis’in 16 katının 9 katı için şimdiden talep var” diye konuştu.
E-5 Karayolu’nun İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Kartal bölümünde yer alan ve alışılagelmiş ofis standartlarını değiştiren Helis Beyaz Ofis Projesi ile büyük ilgi gören Helis Yatırım, ikinci ofis projesine imza atmaya hazırlanıyor. Kartal Köprüsü ile Pendik Köprüsü arasında, metro istasyonuna 3 metre mesafede yapılacak olan yeni ofis projesinin 360 derece danışmanlık hizmetleri de yine Proje Beyaz tarafından verilecek.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın