Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak Haberleri

Kartal Wings fiyat

İstanbul iline bağlı bulunan Kartal ilçesinde Kartal Wings projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Umran Yapı ve Amad Gayrimenkul firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje üç bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 12 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Kartal Wings projesi bünyesinde 278 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Kartal Wings projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yanı sıra 5+2 tipte daireler de barındırıyor. Bahsi geçen projede 8 bin 500 metrekare peyzaj alanına sahip olacak.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Kartal Wings projesinde bulunan 1+1 konutlar 365 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 520 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar 665 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen konutlardan 4+1 olanlar ise 1 milyon 112 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 5+2 konutlar da 2 milyon 303 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Pertoliş Mahallesi’nde inşa ediliyor. Kartal Wings projesi Serinkuyu Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Kasım ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 39 82